kurs trzymodułowy Kraków, kurs trzystopniowy Kraków, terapia behawioralna Kraków, turs terapii behawioralnej Kraków, szkolenia behawioralne Kraków, terapia dzieci z autyzmemkurs trzymodułowy Kraków, kurs trzystopniowy Kraków, terapia behawioralna Kraków, turs terapii behawioralnej Kraków, szkolenia behawioralne Kraków, terapia dzieci z autyzmem

Terapia logopedyczna

IV. TERAPIA LOGOPEDYCZNA  60 min...............................60 zł

Oferta gabinetu logopedycznego przeznaczona jest szczególnie do małych dzieci z autyzmem. Wcześnie podjęta, intensywna i prowadzona odpowiednimi metodami terapia logopedyczna warunkuje u większości dzieci pojawienie się mowy.


Mamy duże doświadczenie terapeutyczne w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych u dzieci autystycznych. Sukcesy jakie osiągają dzieci podczas terapii w naszym gabinecie wynikają ze znajomości specyfiki zaburzeń autystycznych i związanym z tym doborem odpowiednich technik uczenia.


Dzieci autystyczne mogą nauczyć się mówić i ich problemem w zakresie nauki mowy nie jest brak możliwości artykulacyjnych czy też poznawczych, lecz przede wszystkim brak motywacji do wchodzenia w interakcje z otoczeniem. Nasi logopedzi wychodząc od wzbudzenia motywacji do komunikacji.

 


W zajęciach prowadzonych przez logopedów uczestniczą zawsze rodzice, którzy otrzymują po każdym spotkaniu wskazówki i zadania do kontynuacji w domu.