kurs trzymodułowy Kraków, kurs trzystopniowy Kraków, terapia behawioralna Kraków, turs terapii behawioralnej Kraków, szkolenia behawioralne Kraków, terapia dzieci z autyzmemkurs trzymodułowy Kraków, kurs trzystopniowy Kraków, terapia behawioralna Kraków, turs terapii behawioralnej Kraków, szkolenia behawioralne Kraków, terapia dzieci z autyzmem

2016/2017

 ROK SZKOLNY 2106/2017

 

Kursy III stopniowe SAZ
 
Kolejni " absolwenci" III stopniowego kursu ze Stosowanej Analizy Zachowania. Zapraszamy na kolejne edycje :-)
 

•    Kwiecień miesiącem Wiedzy o autyzmie
 
Nasze Zielone przedszkole w kwietniu, malujemy na niebiesko. Wraz z Fundacją "Od Początku" serdecznie zapraszaliśmy na Zielone 28 na warsztaty dla Rodziców, bezpłatne konsultacje.
 
/fota plakatu/
 

•    Rajd Hulajnogowy o Puchar Zielonego 1 czerwca 2017r.
 
Odbył się we współpracy z Hipermarketem AUCHAN al. Bora – Komorowskiego 37, AWF im. Bronisława Czecha w Krakowie, Fundacją „Od Początku”
 
 
•   marzec/kwiecień 2017r. Plan filmowy
 
Się kręci!!... czyli donosy z planu filmowego 
Tak, tak drodzy Państwo na Zielonym poważne rzeczy się dzieją i tworzy się najprawdziwszy na świecie film  Póki co wiemy tylko tyle że, „Czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał” Pamiętajmy, Małe dziecko - wielka sprawa
 
Wcześnie rozpoczęta terapia to nie tylko większe możliwości, to przede wszystkim lepsza przyszłość Twojego Dziecka 
Przedstawiamy nasz film, którym rozpoczynamy kampanię społeczną mającą na celu promowanie wczesnej diagnozy oraz jak najszybsze rozpoczęcie terapii u dzieci z zaburzeniami autystycznymi.
 
/filmik/
 
Jasełka 28 styczeń 2016/17r.
 
Kolejny występ naszego wspaniałego koła teatralnego.Odbyło się wielkie wspólne kolędowanie połączone ze świętowaniem urodzin jednego z naszych wspaniałych aktorów - Kamil życzymy Ci wszystkiego co najlepsze!!
Dziękujemy pani Joli za kolejne po "Pinokiu" wspólne przedsięwzięcie, poświęcony czas i wyreżyserowanie tego przedstawienia DZIĘKUJEMY!!!
 
/zdjęcia/filmik/ 
 
Kiermasz Świąteczny 10 grudnia 2016r. AUCHAN al.Bora- Komorowskiego Kraków
 
Pierwszy świąteczny kiermasz pięknych ozdób świątecznych wykonanych przez dzieci z Klubiku "Kameleon" oraz z zajęć plastycznych. Również pracownicy Fundacji " Od Początku" przygotowywali piękne bańki na tą specjalną okazję już za nami. Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wsparli naszą działalność z całego serca DZIĘKUJEMY!!! Wielkie podziękowania kierujemy również w kierunku sklepu Auchan- Kraków Bora Komorowskiego za współprace i umożliwienie zorganizowania nam Bożonarodzeniowego kiermaszu DZIĘKUJEMY !!! Środki pieniężne zebrane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na terapię naszych podopiecznych.