kurs trzymodułowy Kraków, kurs trzystopniowy Kraków, terapia behawioralna Kraków, turs terapii behawioralnej Kraków, szkolenia behawioralne Kraków, terapia dzieci z autyzmemkurs trzymodułowy Kraków, kurs trzystopniowy Kraków, terapia behawioralna Kraków, turs terapii behawioralnej Kraków, szkolenia behawioralne Kraków, terapia dzieci z autyzmem

O nas

 

Akademia autyzmu

 

Fundacja wspierania osób z zaburzeniami rozwoju OD POCZĄTKU.

 

 

Jesteśmy grupą osób, które chcą  pomagać i wspierać przede wszystkim osoby niepełnosprawne w zakresie związanym z poprawą ich zdrowia i przeciwdziałać ich wykluczeniu społecznemu.

 

Naszym głównym celem jest niesienie pomocy terapeutycznej, rehabilitacyjnej, edukacyjnej  a także finansowej na rzecz osób z zaburzeniami rozwoju, szczególnie dzieciom ze spektrum autyzmu. Wspieramy placówki, które taką pomoc oferują między innymi Filię nr 1 SOSW nr 4 w Krakowie.

 

 

 

 

 

Dlaczego OD POCZĄTKU?

 

Ponieważ, aby osiągnąć zamierzony cel a napotyka się przeszkody trzeba czasem  zatrzymać się, pomyśleć, zaplanować i zacząć od początku.

 

Tak właśnie działamy. Od początku.

•    Kiedy są trudności w nauce – wymyślamy nowy sposób nauki i zaczynamy od początku.

•    Kiedy jest zastój w terapii – wprowadzamy inne, nowe metody i zaczynamy od początku.

•    Kiedy zgłaszają się dzieci po pomoc do  placówek terapeutycznych  terapeuci zaczynają terapię od podstaw – od początku.  

•    I nawet kiedy wszystko się zawali, a budowaliśmy coś z mozołem długo - też nie poddajemy się, lecz szukamy nowych sposobów rozwiązania trudnej sytuacji i znów OD POCZĄTKU!